Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-09-26 21:10:05

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

"Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Albi teraz możesz całą swoja wiedzę na temat gry przelać w ten oto wątek stworzony specjalnie dla Ciebie!!!

(abyś się nie nudził w czasie kiedy nie pracujesz nad wrotami)


PS: inni oczywiście też mogą co nieco tu napisać

Offline

 

#2 2010-09-28 13:27:27

albi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 59
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Na początku powiem, że nie wszystko co napisze  musi być bardzo poważnie brane pod uwagę,  uczę się tak samo jak inni ale widzę, że czasami przydały by się rady mniej doświadczonym graczom.

WALKA
1. Widzę, że niektórzy uciekając przed wrogiem stają na portalu i czekają na skok. Uważam że jest to duży błąd w przypadku kiedy zostało wam mało życia. Najlepiej uciekając jest przelecieć port z jednoczesnym wciśnięciem przycisku "j". Często uratowało mi to życie i może Wam uratuje czasami

HANDEL
1.Uważam, że wielkim błędem jest kupowanie średnich laserów i osłon po 5000 URI. Przyjdzie moment, że nie ma co z tym zrobić później i dlatego lepiej mieć 1 najlepszy niż 2 średnie.
2.Według mnie godzina 6 rano jest najgorszym czasem na większe zakupy. Mała ilość osób jest bardzo myląca i ceny często są dwukrotnie wyższe niż popołudniu.
3. Co do kwot jakie należy postawić jestem zdania, że lepiej dać 5mln więcej niż wszystko stracić. Często się chwalimy, że daliśmy tak mało (a ile razy straciliście ? ) Każdy może trafić i kupić nawet coś za 1mln ale przeliczcie sobie ile razy próbowaliście i ile Was to kosztowało.

WROTA
1. Co do bicia alienów we wrotach radze żeby starać się dobijać alieny gdyż po wylogowaniu (a zdarza się to coraz częściej) bijecie te same alieny od nowa z naprawionym życiem. I metoda na wysyłaniu alienów do rogów jest dobra ale wtedy kiedy uporają sie z problemami technicznymi.

2.Po ostatniej wpadce z gamą. Mam kilka spostrzeżeń
Najlepiej gamy nie robić bo alieny bija za mocna jak na lagi w tej grze. Ograniczyć się do alfy i bety (na becie również można paść przez lagi)
Jeśli już game robicie to uważam, że:
- oczywiście od mk ładować sempron w lasery i tak już do końca
-przed robieniem nowej fali (od mk) wrzucić do kociołka trochę energii żeby trafić trochę hp (te dodatkowe hp może uratować wam życie podczas lagów oczywiście tylko przy pierwszym lagowaniu.
- nigdy ale to nigdy nie sprzedawać surki petem jak jeszcze lata nawet 1 alien. Ewentualnie jak są rozstawione po rogach ale najlepiej po wyjściu. Mnie 2 alieny rozwaliły podczas zawieszenia się modułu sprzedaży petem. Było to ostatnie moje życie i wyobraźcie sobie co przeżywałem widząc po 7 godz ciągłej gry jak 2 alieny rozwalają całe moje HP i osłony (miałem 90%)
- często widzę jak podczas normalnej gry wywalacie niepotrzebnie lepsze ammo . Gamy bez lepszej ammo się nie przejdzie bo lagi na to nie pozwolą. W początkowej fazie fali trzeba ubić jak najwięcej alienów żeby podczas lagów skutki były jak najmniejsze.
- Starać się jak najmniej wysyłać alienów do rogów (rozwalajcie wszystkie)
- nie zbierać surki za wszelką cenę to często skutkuje trafieniem a kilka takich może  zaważyć czy przejdziecie daną fale.
-moim zdaniem najlepszym sposobem na dk jest zdjęcie im częściowo lub cała osłone SAB-em a potem dobicie. Ja tak zawsze robie i dlatego nie marnuje podczas normalnej gry SAB na zwykłe alieny. A ja widzę  ze u nas to norma
Wszystkie moje uwagi mogą być dla Was pomocne lub możecie je po prostu olać . Każdy ma wypracowany swój styl robienia wrót. Może dla początkujących graczy przydadzą się uwagi bo dla niektórych robienie alfy i bety to jak dla zaawansowanych robienie gamy.





ALIENY
1. Sposób na bicie w pojedynkę np. Kristallon. Jeśli jesteś jeszcze za słaby by szybko i bez problemu pojechać dużego aliena możesz bić go z wykorzystanie portalu. Bijąc aliena ciągniesz go na portal przelatujesz przez portal i z powrotem a alien będzie uciekał wtedy jest trochę czasu na bezstratne bicie takiego aliena. Ale uwaga zawsze jest szansa że ukradną Wam takiego aliena dlatego najlepiej jak nikogo nie ma na portalu.

Ostatnio edytowany przez albi (2010-09-29 08:43:27)

Offline

 

#3 2010-11-03 08:30:22

 -lukx1-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 41
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Rudzia, zadanie dla Ciebe, jeśli tylko znajdziesz CZAS i CHĘCI.
Wyjaśnienia i komentarze innych również mile widziane.
Byłoby fajnie jakbyś znalazła opis amunicji specjalnej i efektów ich stosowania.
Z czym można łączyć, żeby uzyskać jak największą siłę rażenia.
Nie wszystko jeszcze mam dostępne do wypróbowania, a już nie raz się zdarzyło, że wpadłem na własną minę

pozrd
luk

Offline

 

#4 2010-11-05 23:23:27

[WiLd_FiRe]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Dobry pomysł i przydatny, a ja zaproponuje przelew wygranej $ za zdobycie I miejsca przeze mnie   Też wielu rzeczy jeszcze nie wiem a korzystałem z opisu wrót Jeśli czas pozwoli oczywiście to zachęcam świetny pomysł lukx.. Pozdro..

Ostatnio edytowany przez [WiLd_FiRe] (2010-11-05 23:24:19)

Offline

 

#5 2011-07-11 22:03:57

 ¤øARESø¤marcin_[W]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Nie piszcie do bigpointu bo to nic nie daje a otrzymacie taką wiadomość ;
Szanowny(a) Graczu,


Wiemy doskonale, że wielu nieuczciwszych graczy korzysta z "dopalaczy", niestety ze względu na odgórne dyrektywy nie jesteśmy upoważnieni do interwencji w pojedyncze przypadki i oczekujemy na rozwiązanie systemowe, które wykluczy ten problem. W imieniu własnym jak też zespołu programistów zajmujących się tym problemem prosimy o cierpliwość.

Dziękujemy za wybór naszych gier.

Z poważaniem,
Wasza Ekipa Pomocy Technicznej

Offline

 

#6 2011-07-14 12:34:16

albi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 59
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Morał z tego taki że sami chyba zaczniemy tego używać żeby mieć jakiekolwiek szanse w tej grze. Nie mowie tu oczywiście o botach a programach wspomagających walkę. Wszyscy lepsi gracze tego używają i jeśli nic z tym nie zrobią czas chyba wyrównać szanse!!
Wkleiłem spostrzeżenia po robieniu ostatnio gamy może Wam coś się przyda. (kolor pomarańczowy )

Offline

 

#7 2011-07-15 21:05:58

†∆Èℓ†Gєηєяαℓ†∆[[W]]

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Żeby ich używać trzeba najpierw wiedzieć z kad je pobrac

Offline

 

#8 2011-07-15 23:17:20

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

To by niebył dla mnie jakiś wielki problem

Offline

 

#9 2011-07-16 10:29:34

 ¤øARESø¤marcin_[W]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

mogę podesłać... ....... jak ktoś chce:D
działa super a to dowód po 2 dniach;
2011-07-16 11:06:45
Zestrzeliłeś pilota Ðïe-My-Ðärlïng® (MMO ).
Otrzymałeś 51200 PD
Otrzymałeś 512 poważania
15.07.2011 - 19:07        
Zestrzeliłeś pilota 7JOE-BLACK7[M*A] (MMO ).
Otrzymałeś 76800 PD
Otrzymałeś 768 poważania
I szczerze mam to gdzieś co kto sobie teraz myśli.
Skoro nie interesuje to twórców gry to tym bardziej mnie.

Ostatnio edytowany przez ¤øARESø¤marcin_[W] (2011-07-18 06:34:54)

Offline

 

#10 2011-07-16 15:38:40

†∆Èℓ†Gєηєяαℓ†∆[[W]]

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

to podaj link do niego""D

Offline

 

#11 2011-07-16 16:29:56

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

aż kusi..

Offline

 

#12 2011-07-16 19:25:30

albi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 59
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

ARES ja też mam gdzies to co sobie inni pomysla. Wkladam kase i czas a gosc przed chwila zalatwilm nie w 5 sek a mialem 500 hp i pelne osony bo 800 energii wrzucilek do kociolka. Podeslij mi lin albi321@poczta.onet.pl .Wszyscy oszukuja i jest to juz standard . Wiece i my siedostosujmy. Luk schowaj honor w kieszen i tez im pokaz .dzieki

Offline

 

#13 2011-07-16 23:49:18

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Ja też mam rsb shootera gdzieś na kompie schowanego:)
I jak ktoś chce mam bota(zbiera skrzynie i kręci alieny)
bota do handlu
Konfy kolesia z hiszpańskiego serwera ale nazywa się Pargo(i na dole jego filmiki):
http://www.youtube.com/watch?v=-BlmO66ofbo
http://www.youtube.com/watch?v=wfG_Awuw … dded#at=44
Mi osobiście dobrze się na nich lata..
Jak wyskoczyć z wrót itp...
Ps. Skoro Ares się przyznał to i ja się przyznam też używam botów:P
   Bo po co mam płacić za to żeby grać jak mogę mieć więcej za darmo?

Offline

 

#14 2011-07-17 09:49:35

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

Nie no ale bez jaj przegięcie totalne z tą pchełką..

Offline

 

#15 2011-07-17 10:05:44

†∆Èℓ†Gєηєяαℓ†∆[[W]]

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: "Od was dla was", inaczej Porady na temat gry :p

to gobin podeslij mi go potrykus@interia.eu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsoda kaustyczna wrocław busy Kiel ukryta sobieszewo