Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-07-01 16:26:16

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Moja Kandydatura do Rady Klanu

Z tego co słyszałem rekrutacja do Rady Naszego Klanu odbywa się tak że ktoś się zgłasza, Rada głosuję, ale ostateczną decyzję podejmuję Albert
Więc chciałbym zostać Rekrutantem w naszym klanie
Żeby niebyło napiszę coś o sobie:
Mam na imię Kuba mam 16 lat(wiem że skłamałem w podaniu ale zależało mi na tym żeby się dostać)
Gram w DarkOrbit od jakichś 284 dni (grałem jeszcze kiedyś wcześniej na PL1 ale miałem tam 8-10lvl, bigboya i przestałem grać)
W klanie jestem od 05.12.2010 więc dosyć długo
Interesuje się grami internetowymi i w sumie to narazie szczególnie niczym innym.
Gram jeszcze w Plemiona(od niedawna) i w Need For Speed World
Z naszego klanu znam dobrze praktycznie każdego.
I myśle że nadawałbym się na rekrutanta(stąd moja kandydatura:))
Ostatnimi czasy jestem bardzo często online bo zła pogoda jest u mnie a mam wakacje
Niemam pomysłu co dalej napisać więc zostawie tak jak jest.
Głosujcie!
  Pozdrawiam
      ^*GobliN*^[[W]]

Ostatnio edytowany przez GoblinBCN (2011-07-01 16:26:45)

Offline

 

#2 2011-07-01 21:13:39

albi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 59
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Jeśli chodzi o mnie to powiem tak. Jesteś z nami długo i można na Tobie polegać. Mam tylko małe ale co nie przekreśla Cię w żaden sposób. Po pierwsze musisz być bardziej aktywny na płaszczyźnie rozwiazywania  problemów klanowych i waśni. Mimo że są podziały funkcyjne w Zarządzie to każdy musi podobnie pomagać w rozwiazywaniu problemów i łagodzić spory.  Co do ilości osób w ZARZĄDZIE nie wiem czy nie jest nas za dużo bo w końcu cały klan będzie w nim . Jestem nawet w stanie wyjść z ZARZADU na rzecz mojego miejsca. Może każdy powinien spróbować swoich sił. Powiem że w cale nie jest łatwo tu być bo każdy oczekuje od Ciebie załatwienia wszystkich problemów. Nawet nie wiecie czasami ile nerw to kosztuje i emocji.  Już nie jedna osoba z zarządu chciała odejść  bo naprawdę czasami puszczają nam nerwy.  Jesteśmy ludźmi dorosłymi i mimo że to gra i zabawa często staramy poważnie podchodzić do problemów ale tam gdzie kilka osób tam kilka pomysłów i decyzji.  Grunt to pogodzić wszystkie i znaleźć najlepsze rozwiązanie jeśli tego chcesz ustąpię Ci miejsca w ZARZADZIE a sam spokojnie sobie pogram . Sami zadajcie sobie pytanie czy bycie w ZARZĄDZIE to przywilej??? Co mam takiego czego wy nie macie? Czy prawo do usuwania innych to fajna sprawa? Nic  bardziej mylnego, już dzisiaj pisałem na wiadomościach jednej osobie że musze ją usunąć z klanu bo sojusz tego chciał nic przyjemnego bo jestem na tyle poważny że nie klikam usuń na kimś bo mi nick się nie podoba lub na czacie napisał coś co mi się nie spodobało.
Jeśli nadal chcesz tu być to tak jak napisałem mogę miejsce ustąpić gdyby zarząd stwierdził że jest za dużo już osób.
Pozdrawiam Albi

PS.Panie i Panowie prosze o głosowanie i wypowiadanie się trzeba dać szanse innym.

Offline

 

#3 2011-07-01 22:36:06

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Hmmm
Chcę być w zarządzie ale nie na czyimś miejscu bo bym się głupio z tym czuł...
Jak Albert stwierdzi że za dużo osób to spoko zrozumiem.

Offline

 

#4 2011-07-03 01:01:14

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Już na samym początku zaznaczam, ze moja opinia jest negatywna.

1. Według mnie jest już wystarczająco dużo osób w zarządzie,a jeśli doda się Ciebie to wszyscy też zapewne będą chcieli. Chciałam także podkreślić, że Zarząd składa się z osób które grają w klanie od samego początku jego powstania - nie chodzi mi o dyplomatów - a nawet dłużej i nie był zmieniany bo nie ma takiej potrzeby.

2. A co do funkcji Rekrutanta to myślę, że nie ma sensu jej tworzyć, ponieważ zrobi się za duży chaos z przyjmowaniem i wywalaniem osób, a tego nie chcę.

3. Klan jest już wystarczająco duży i rekrutacja powinna zostać zamknięta, a jeśli zajdzie taka potrzeba to można ją otworzyć. Skupmy się na razie na pomocy innym w klanie aby każdy miał FE. W ten sposób będzie łatwiej jak dojdzie w przyszłości jeszcze kilku innych graczy.

4. Słyszałam, a raczej czytałam, że jest pomysł aby stworzyć akademię do naszego klanu. Niestety ale wydaje mi się, że także nie jest to dobry pomysł jak na dzień dzisiejszy.

a.) Jeśli w Akademii ktoś wywoła wojnę to automatycznie my także zostajemy do niej dodani bez względu na jakiekolwiek tłumaczenia, że my niczym nie zawiniliśmy.

b.) Klany posiadające Akademię prędzej czy później się rozpadały.

c.) Do Akademii trafiają wszyscy ludzie, nawet Ci najbardziej porąbani, którzy mogą działać umyślnie na niekorzyść klanu głównego.

d.) Posiadanie Akademii wiąże się z wieloma wyrzeczeniami - czyli np. nie polatamy sobie spokojnie na 2 gali tylko będzie trzeba po 1 się tłuc i pomagać w nabijaniu lvl'i itp. -  i rozwiązywaniem jeszcze większej ilości problemów niż teraz.

Jeśli reszta klanu wyraziłaby poparcie Twojego przyjęcia do Zarządu to powinieneś wykazać się jeszcze przed tym, że będziesz rzetelnie wykonywał swoje obowiązki i nie będziesz w jakikolwiek sposób działał na szkodę klanu tzn. przez co najmniej 2 tygodnie - na próbę oczywiście - powinieneś rozwiązywać problemy i udzielać rad odnośnie gry. A uwierz mi, że sama bym Ci dała kilka zadań i czekała w jaki sposób byś je rozwiązał.

Ja posiadam w klanie funkcję dyplomaty i naprawdę czasem jest mi już tak ciężko odpisywać ludziom bo ktoś kogoś ubił itd. , podczas samej inwazji także były niezłe jaja. Nerwy już mi powoli puszczały ale zawsze próbuje rozwiązać spory ze spokojem bo wiem, że nerwy jeszcze mogą pogorszyć sprawę.

A więc naprawdę zastanów się czy jesteś pewny, że chcesz trafić do Zarządu bo to nie jest siedzenie i zbijanie bąków. Trzeba się dużo namęczyć aby wszystko trzymało się ' kupy'. 

Offline

 

#5 2011-07-03 01:29:56

albi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 59
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Co do Akademii Rudzia ma racje, jaką będziemy mieli nad nią kontrole? Myślę że żadną. Dajmy spokój z akademiami i podobnymi tworami.  Zadajmy sobie jedno pytanie po co ktoś tworzy akademię? Tylko po to żeby zarządzać nim i pod ochroną głównego klanu robić zamęt. 
Jeśli chodzi o ilość osób myślę, że liczba 20-25 będzie w sam raz. Ale z tego co widzę mamy jeszcze kilka miejsc po usunięciu nieaktywnych graczy. Musimy robić to powoli bo znacząco spadniemy w rankingu.
Co do reszty to tak jak pisałem wyżej.

Offline

 

#6 2011-07-03 01:58:54

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Wiem że jest dużo osób w Radzie Klanu i rozumiem jak ktoś napiszę że nie bo jest pełno:)
A poza tym to wydaję mi się(jestem prawie pewny) że podołał bym zadaniu bycia Radnym w klanie...
I nawet niechodzi mi o to żeby być koniecznie rekrutantem, mógłbym być np.Dyplomatą
Ale to zależy od was czy się dostanę się do rady czy nie...
Zapraszam do wpisywania własnych opinii w tym temacie.
Jestem przygotowany na każdego rodzaju krytykę jakby co:)



Albi po namyśle też stwierdzam że akademia to zły pomysł

Ostatnio edytowany przez GoblinBCN (2011-07-03 02:00:37)

Offline

 

#7 2011-07-03 02:09:04

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

A nie wydaje Ci się, że 3 dyplomatów to i tak jest dużo???

Offline

 

#8 2011-07-03 02:28:17

 ¤øARESø¤marcin_[W]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Siema ja mogę się zamienić z Goblinem,ja i tak nie mam czatu więc tylko na ts mogę sprawy załatwiać.
Ja jak cos mogę zostać jednym z kilku kilerów klanu
Akademia bezsens same problemy lepiej do nas przyjmować i eliminować powoli i tych rzetelnych graczy zostawiać w klanie,
takie jest moje zdanie.
Abstrahując od tematu to kurcze mało czasu mam na granie teraz, ale to nic aby do zimy

Offline

 

#9 2011-07-03 02:51:57

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Droga Rudziu napisałem ``np.Dyplomatą`` czyli że niekoniecznie dyplomatą niechcę jakiegoś konkretnego stanowiska objąć(tzn. mogę przyjąć każde)
Ares tak jak wyżej napisałem do Albiego niechciał bym zajmować czyjegoś stanowiska
A poza tym ty może niemasz czatu i tylko ts ci zostaje..
Ja za to mam czat ale na Ts bardzo rzadko jestem(sprawa przywatna dość długa i skomplikowana i dlatego nienapiszę bo mi się niechce:))
+ ty znasz dużo więcej osób niż ja ty znasz FE, N*S i prawie całego TSa a ja Kropkę kilka N*Sów i trochę osób z czatu EIC więc jakbym miał wybierać między tobą a mną na dyplomatę wybrałbym ciebie...
Dobranoc wszystkim nocnym łowcą:)

Offline

 

#10 2011-07-03 09:56:24

Albert

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Siemka moi kamraci;) Ja akademi mowie tez nie. A co do kandydatury goblina nikt z obecnego skladu nie powinien ustepowac. Dobrze wykonujecie swoje obowiazki. Rekrutacji nie zamykajmy bo moze ktos z duza pd przyjsc.My decydujemy kogo przyjac, zawsze mozna odzucic aplikacje. Miejsce dla goblina moze mozna by bylo stworzyc jakas funkcje, a jak nie to w drodze wyjatku go przyjac. Na tym koniec takich awansow.
P.S Goblin to odpowiedzialna funkcja od podejmowanych decyzji zalezy czesto los klanu.
Pozdro

Offline

 

#11 2011-07-03 11:26:12

===KOMANDO===

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Witam . Moim zdaniem zarząd powinien pozostac bez zmian.
w radzie jest wystarczająca ilośc osób i nie potrzeba więcej bo po co ??.
nie wiem co mógłbym jeszcze napisac  wszystko już napisaliście i zgadzam sie ze wszystkimi .
A jeszcze nikt nie pisac o ts  w klanie pisze wyraźnie 
9. Musisz posiadać TS2 - przynajmniej do słuchania innych, jeśli nie masz mikrofonu.
90% członków klanu nie ma ts  na ts wchodzi jakies 4 osoby a jest teraz 26 osób w klanie .
A dobrze by było jakby przynajmniej wszyscy z rady mieli ts   zwłaszcza dyplomaci do pogadania z sojuszem o wojnach ... oraz do rozwiązywania  konfliktów z innymi klanami . rozmowa z zarządem innych klanów  jest dużo skuteczniejsza nisz czat . trochę sie rozpisałem hehe zachęcam do  pobrania sobie ts to nic trudnego .

Offline

 

#12 2011-07-05 17:12:02

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

To czekam Na ostateczną decyzję rady
Bo tak sobie czekam i czekam a tu nikt niepisze:)
To trzeba przejąć inicjatywę bo chyba zapomnieliście:)

Offline

 

#13 2011-07-09 15:02:37

 ¤øARESø¤marcin_[W]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Goblin,jest zarząd ale i tak podejmujemy decyzję zazwyczaj po konsultacjach ze stałymi graczami więc tak jak byś był w radzie klanu.
Czy tak ważna jest funkcja czy jej nazwa przy funkcji w opisie członka klanu? Raczej nie ,zobacz Szakal nie ma wyznaczonej funkcji a jak jest na jakimś zebraniu to pytamy się o jego zdanie tak samo więc czy to ma znaczenie aż tak wielkie że jest wyznaczona funkcja konkretna?
Myślę że nie bo to bardziej człowiek się liczy niż jakaś funkcja.

Offline

 

#14 2011-07-09 18:01:32

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Ares to świetnie ujął ja po praktykach będę normalnie już aktywny teraz musicie mi wybaczyć moje rzadkie bywanie.

Offline

 

#15 2011-07-09 22:38:50

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Moja Kandydatura do Rady Klanu

Ares wiem ale niechce być w Radzie po to żeby mieć napisane przy nicku żeby być fajniejszym czy coś:)
Mi chodzi o to żebym mógł mieć trochę większy wpływ na losy naszego klanu itp.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pladres5175415 Używane opony do pojazdów budowlanych materace rehabilitacyjne