Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-09 00:02:41

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

Wojna z HR+

System: Rozmawiasz teraz w pokoju Grupa.
[SOL] MAXIMUS[SOL]: witam
[[W]] .rudzia.[[W]]: cześć
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: dobra tu jesteśmy
[SOL] MAXIMUS[SOL]: ok
[SOL] MAXIMUS[SOL]: mam sprawę
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: oby dwoje odpowiadamy za dyplomacje
[SOL] MAXIMUS[SOL]: chodzi mi o wase wojny które obecnie prowadzicie
[[W]] .rudzia.[[W]]: zaparkuje tylko
[[W]] .rudzia.[[W]]: mamy z hr+
[SOL] MAXIMUS[SOL]: Właśnie o tę mi chodzi
[[W]] .rudzia.[[W]]: cos jest z nia nie tak?
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: jesteście ich sojusznikiem?
[SOL] MAXIMUS[SOL]: nie my już od dawna nie mamy z nikim sojuszu
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: aha, więc o co chodzi dokładnie
System: -=$SkyLuk01$=-[[W]] opuszcza pokój
[SOL] MAXIMUS[SOL]: chodzi o to czy nadal EIC musi tracić przez ciągłe wojny między klanami
[[W]] .rudzia.[[W]]: a wiesz dlaczego mamy wojne z nimi?
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: no ostatnio to była porażka wczoraj bo vru i mmo latały po 2-8 a nie można było ich lać bo HR+  w plecy biło nas
[SOL] MAXIMUS[SOL]: tylko trochę z nam ich wersję i kilka razy gadałem z liderem ich klanu
[[W]] .rudzia.[[W]]: my nie wywolujemy wojen na lewo i prawo, zasluzyli i jest wojna
[[W]] .rudzia.[[W]]: nie tolerujemy zlodziejstwa i obrazania graczy z naszego klanu
[SOL] MAXIMUS[SOL]: Tak ja to rozumiem ale te osoby które tak postępowały zostały już z klanu wyrzucone
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: HR+ kradło BDK i ubiło naszych nie można było tego nie zostawić bez echa tym bardziej że nie było wojny od razu mieli ultimatum które złamali w 2 pkt. ukradli BDK i prawie mnie w 4 nie ubili w tym samym momencie
[SOL] MAXIMUS[SOL]: Dajcie im szanse - teraz po wywaleniu kilku graczy to jużnie ten sam klan
[[W]] .rudzia.[[W]]: a jak juz rady w wojnie nie dawali to nas obrazac zaczeli na czacie firmowym i oskarzali nas o granie na botach i programach
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: wojna się kończy jutro, planowo mamy ją przedłurzyć, możemy porozmawiać z resztą zarządu i coś uzgodnić, ale tych szans mieli sporo ;/
[[W]] .rudzia.[[W]]: no ja nie widze aby z klanu zostal od nich ktos wyrzucony
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: najgorsze było to że w plecy dostawaliśmy bijąc się z vru pod bazówką
[SOL] MAXIMUS[SOL]: no te osoby które was obrażały i od których to sięwszystko zaczeło zostay na pewno usunięte
[[W]] .rudzia.[[W]]: caly czas jest ich 22
[SOL] MAXIMUS[SOL]: wiesz co
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: wywalili wczoraj zacha podobno
[SOL] MAXIMUS[SOL]: już dawno nie ma czegoś takiego jak pokój na czas bicia MMO lub VRU ja się o tym dawno przekonałem
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: ale reszty chyba nie
[[W]] .rudzia.[[W]]: zach byl dzis w klanie bo widzialam na eic jak pisal i mial na poczatku hr+
[SOL] MAXIMUS[SOL]: WSZYSTKIE osoby przez które klan ucierpiał zostały wywalone z klanu - ręczę za lidera
[SOL] MAXIMUS[SOL]: zach mówisz
[[W]] .rudzia.[[W]]: bija naszych na invie i podczas bicia mmo lub vru to jak mamy im dac spokoj?
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: ja jestem zdania takiego, jest vru lub mmo na naszych mapach lecimy razem je ubić ale przy nich to się bałem coś zrobić bo za mną latali jak cienie to nie było fajne a latało 7 ich wczoraj z czego 4 biło
[SOL] MAXIMUS[SOL]: a co ten gracz zrobił - napisz tylko prawdę bo go zaraz w tym klanie nie będzie
[[W]] .rudzia.[[W]]: kiedy ich wywalono z klanu? od kilku dni jest ich non stop tyle samo
[[W]] .rudzia.[[W]]: 1 dnia jak wojna byla obrazal mnie na czacie firmowym eic
[[W]] .rudzia.[[W]]: zach maciej
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: to go nie usunęli jeszcze?  ja szczerze mówiąc nie wiem tam volvo coś rozmawiał z HR+ że bił się z mmo czy vru a on go ubił jeszcze wtedy
[[W]] .rudzia.[[W]]: pozniej dostal bana , pisalam do hr ze jak mnie przeprosia to mozemy sie zastanowic nad zakonczeniem wojny ale tego nie zrobil i wojna jest dalej
[[W]] .rudzia.[[W]]: no wczoraj to bylo
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: myślałem że to uzgodnili już, ja szczerze mówiąc na zacha nie mogę nic teraz powiedzieć bo w temacie do końca nie byłem
[SOL] MAXIMUS[SOL]: ok - czy możecie na kilka dni odpuścić i zobaczycie czy jest poprawea a o tego macieja się zaraz dowiem co i jak
[[W]] .rudzia.[[W]]: jak bym miala liste graczy to bym Ci wiecej powiedzial bo nickow nie pamietam juz dokladnie a nie chce kogos niesprawiedliwie oskarzyc
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: możemy na PW to poruszyć nie ma z zarządu teraz nikogo wiecej jutro powinna być decyzja w tej sprawie, ale nastawienie 3 cżłonków jest zeby przedłóżać wojnę do skutku
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: Kobra ubliżał też, perfidnie mi pisał że mam mu ssać.. ale mniejsza o to nie jesteśmy dziećmi
[SOL] MAXIMUS[SOL]: rozumiem ja też nie toleruje graczy którzy jak pękają to zaraz muszą obrażać
[SOL] MAXIMUS[SOL]: no właśnie tak jak mówisz - nie zachowujmy się jak dzieci
[SOL] MAXIMUS[SOL]: dostali nauczkę
[[W]] .rudzia.[[W]]: ale ja nie mam zamiaru czytac na czacie jakichs tekstow na moj temat bo ktos deda zaliczyl i sobie rady nie daje
[SOL] MAXIMUS[SOL]: ale tego typu rzeczy nie unikniesz tak jest w każdej grze rankingowej
[[W]] .rudzia.[[W]]: jesli sie wiekszosc zarzadu zgodzi na zakonczenie to wojny bedzie koniec ale jesli nie to bedziemy ich dalej bic
[SOL] MAXIMUS[SOL]: zawsze znajdzie się jakaś wsza rolą lidera klanu jest pouczenie a jak sie nie da poluownie to wywalić trzeba po co się męczyć
[[W]] .rudzia.[[W]]: gdyby ich rodzice kultury nauczyli to by sie tak nie zachowywali
[SOL] MAXIMUS[SOL]: no dokładnie tu nie jeden powinien porządnie klapsa dostać lub za uszy wytargać
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: dobra Maximus bardzo miło z Twojej strony że chodzi Ci o dobro EIC doceniam to i to że chcesz dać im drugą szansę, napiszemy zaraz do reszty na PW w sprawie tej wojny,,
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: tak jak rudzia napisała, będzie głosowanie, jutro się okaże czy bedzie dalej wojna czy odpóścimy
[SOL] MAXIMUS[SOL]: No to prosze was wejście pod uwagę moje w stawiennictwo za tym klanem jak zdecydujecie o zakończeniu wojny a nic sięw zachowaniu u nich nie zmieni to obiecuję że SOL wywoła im wojnę i będzie koniec HR
[[W]] .rudzia.[[W]]: juz i tak nasi sojusznicy maja z nimi tez wojne wolimy sami ich zniszczyc
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: ok poinformujemy o tym resztę
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: no jak my zakończymy to sojusznikom trzeba też kazać zakończyć
[SOL] MAXIMUS[SOL]: dziękuję - i już wam nie przeszkadzam - cześć
[[W]] .rudzia.[[W]]: luk nie martw sie
[[W]] -=$SkyLuk01$=-[[W]]: cześć miłej gry życzę
[[W]] .rudzia.[[W]]: narqa
[SOL] MAXIMUS[SOL]: no tak jeśli wszyscy to wszyscy - sojusz to sojusz
[SOL] MAXIMUS[SOL]: cześć

Offline

 

#2 2011-08-09 00:11:38

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

Maximusowi przyznam 1 racje, eic na tym cierpi. HR+ są sobie sami winni mi ich się dobrze ubija i wojna mi się podoba, ale mówił z sensem i to doceniłem. Każdy powinien wyrazić tutaj swoją opinię z zarządu czy chce dać im szansę, czy lać do upadłego. Mnie oni bardzo wkurzyli i ukradli tego bosa prawie mnie ubijając, więc byłem też kolejnym pretekstem do wypowiedzenia wojny HR+. Jak zdecydujecie ze dajemy im szansę to ja się na to zgodzę, nie jestem katem żeby im nie dać szansy (ostatniej szansy bo SOL też im wojnę wypowie jak podpadną) zobaczymy co HR+ będą robić. Jak miałby być koniec wojny to dajcie nicki graczy których mają wydalić, to będzie warunkiem zakończenia wojny. Tylko podajcie te nicki które macie udokumentowane, że szczególnie ubliżali, bili w plecy i robili inne złe rzeczy.

Udokumentowane w sensie, wiecie, że ten gracz zrobił to i to, a nie że się domyślacie tylko lub nie jesteście pewni

Offline

 

#3 2011-08-09 00:12:05

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

hmmm niby w radzie niejestem ale co do wojny to jestem za jej przedłużeniem
to oni zaczęli więc jak chcą końca to niech przeproszą każdego komu zawadzili
ale i tak jestem za przedłużeniem go zrobiłem już gamme i pół bety zostało mi jeszcze 2 alfy i delta:)

Offline

 

#4 2011-08-09 00:16:05

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

moja opinia jest wyżej w "lekturze" jak ktoś czytał,

jestem za przedłużeniem wojny,

przeproszą nas za wszystko to wtedy możemy ewentualnie zastanowić się nad jej zakończeniem.

Offline

 

#5 2011-08-09 08:12:22

VOLVO^S80^T6[[W]]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

Powiem tak WOJNA> I wszystko z mojej strony no chyba że ich  z 10 zostanie tylko w klanie bo reszta zostanie wywalona za obrażanie

Offline

 

#6 2011-08-09 13:49:26

MADZIULA1200

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

wojna musi zostać żeby pokazać im kto tu rządzi mój brat asterix też twierdzi że ma zostać

Ostatnio edytowany przez MADZIULA1200 (2011-08-09 13:53:49)

Offline

 

#7 2011-08-09 16:03:29

 -lukx1-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

ja też nie wiem czy jestem w RADZIE KLANU ale uważam, że powinniśmy dać im ostatnią szansę, oczywiście po wcześniejszych przeprosinach całego naszego klanu i to w taki sposób aby wszyscy gracze mogli ją przeczytać. Przeprosiny powinny być jasne, czytelne dla wszystkich i umieszczone również na ogólnym forum, forum firmowym i wszędzie gdzie tylko się da.
Mnie też jakiś baran bił, ale źle to się dla niego skończyło

Pozdrawiam wszystkich
Mam nadzieję, że mój głos nie będzie jedyny na przerwanie tej wojny, bo już chyba dostali nauczkę.

Oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie jeśli wywlą winowajców z HR+
i nie zmienią oni nick'ów tylko po to by wrócić ponownie do HR+ !!!

Ostatnio edytowany przez -lukx1- (2011-08-09 16:58:24)

Offline

 

#8 2011-08-09 17:36:08

 .:rudzia:.

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 101
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

wojna trwa nadal. niby wywalili 3 graczy a bylo ich 22, na dzien dzisiejszy jest ich 21 wiec watpie aby az 3 wywalili

Offline

 

#9 2011-08-09 21:53:33

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

to ich lejemy dalej

Offline

 

#10 2011-08-11 07:12:00

Albert

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

siemka ja jestem za wiekszoscia. w tym klanie jest demokracja tak wiec wy decydujcie .pozdro
P.S przeprosiny byly by mile widziane.

Offline

 

#11 2011-08-15 21:12:29

===KOMANDO===

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

no  widac HR+  jeszcze nas nie docenia i założyli klan na nowo  widomośc  jest  na info klanu    rudzia    tam napisałal że torionowi peta zlali    ja proponuje wojne  hehe  bo  widac że oni niczego sie nie nauczyli

Offline

 

#12 2011-08-16 12:27:14

GoblinBCN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 78
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

Mnie HR+ dopadli wczoraj z pytaniami czemu wojna itp.
Coś mówili że u nich niema nikogo ze starego HR+
Ale mnie to nieobchodzi:) jak chcą latać niech rozwiążą ten i założą z inną nazwą:)
Ps. Albert wybacz że podjęliśmy decyzję bez ciebie:P

Offline

 

#13 2011-08-16 15:56:38

VOLVO^S80^T6[[W]]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

Proste uwalili peta Torionowi i bili sie z naszymi to ich ubiliśmy a aby nie szli na minus to cóż WOJNA

Offline

 

#14 2011-08-28 22:40:13

SkyLuk01

Moderator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 121
Punktów :   

Re: Wojna z HR+

TEMAT DO KASACJI usunę go jutro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRewal pola namiotowe winietki ślubne http://dostawy.akashia.pl/14/sushi-warszawa-praga-